Ponedjeljak, 29 Aprila, 2024

FK Igman porazio Željezničar rezultatom 3:1

Najčitanije objave

Iako je FK Igman posljednji na tabeli na današnjoj utakmici, odigranoj u okviru 20. kola Premijer lige BiH, uspio je pobjediti FK željezničar rezultatom 3:1.
Ovim porazom FK Željezničar je pao na 4. mjesto tebele.

Već u 34. minuti utakmice, fudbaler Igmana Mirsad Ramić loptu je glavom ubacio u gol protivniku, u kojem je i sam igrao. Ovim pogotkom, ostvario je 11. gol ove sezone.

U drugom poluvremenu, fudbaleri FK Željezničara počeli su igru ofanzivno ali usprkos sjajnim akcijama koje su imali u 76. minuti Mersudin Ahmetović postiže drugi gol za FK Igman.

Nakon ovog drugog gola, Željezničar je pokušao baciti sve karte u napad i uspio je postići jedan pogodak. Sulejman Krpić pogodio je mrežu domaćina za 2:1.

Na samom kraju utakmice, umjesto preokreta, Igman je uspio postići treći gol pogotkom Petra Boje iz penala.

Proslava gola

Na strani FK Igmana igrali su: Ćeman, Duraković, Velić, Drljević, Oremuš, Hrelja, Hebibović, Bodul, Mahmić, Jakupović, Ramić.
Na strani FK Željezničara igrali su: Bender, Galić, Cocarlić, Drina, Jašarević, Hajdarević, Hodžić, Drljo, Mekić, Amoah, Krpić.

Atmosfera na Gradskom stadionu Konjic bila je odlična neovisno o vremenskim neprilikama i kiši koje su pratile čitavu utakmicu.