Nedjelja, 22 Septembra, 2024

Ronaldo vikao “Ja sam najbolji”, a onda uradio nešto zbog čega mu se cijeli svijet smije

Najčitanije objave

Cristiano Ronaldo je poznat po svojoj upornosti na terenu, ali njegova posljednja izvedba slobodnog udarca u polufinalu Superkupa Saudijske Arabije protiv Al Tavuna izazvala je podsmijeh širom svijeta. Prije izvođenja udarca, Ronaldo je sebi u bradu rekao “ja sam najbolji”, ali je zatim loptu poslao visoko iznad prečke, što je izazvalo brojne reakcije na društvenim mrežama.

Upskos promašaju, Ronaldo vodi tim do pobjede

Iako je ovaj slobodni udarac bio daleko od njegovih najboljih trenutaka, Ronaldo je ipak imao značajan utjecaj na ishod utakmice. Njegov tim je slavio pobjedu od 2:0, a Cristiano je upisao asistenciju za prvi gol u osmom minutu te postigao drugi pogodak u 57. minutu, osiguravši plasman u finale.

Uzbudljivo finale pred nama

Ronaldo će se u finalu suočiti s Al Hilalom, ekipom za koju nastupaju Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić. Al Hilal je izborio finale nakon dramatičnog preokreta protiv Al Ahlija, gdje su Mitrović i Milinković-Savić bili precizni u penal seriji. Finale se igra u subotu, a očekuje nas zanimljiv duel između ovih velikih imena.