Subota, 20 Aprila, 2024

Srbija nakon poraza od Brazila. Stojković: Šokiran sam

Najčitanije objave

Izjave nakon utakmice prvog kola skupine G u kojoj je Brazil s 2-0 pobijedio Srbiju
Strijelac oba pogotka za Brazil Richarlison blistao je od sreće:

‘Bili smo dobri, pogotovo u nastavku utakmice. Tada smo iskoristili slabosti koje je pokazivao naš suparnik, umorili su se. Znali smo da moramo dobro koristiti naše šanse jer je teško igrati protiv suparničkog bloka. Na sreću, u drugom dijelu sam iskoristio dvije takve prilike. Ostvario mi se time dječački san’, rekao je presretni Brazilac pa prokomentirao svoj vrhunski drugi gol.

‘Isti takav pogodak sam dao na treningu neposredno prije dolaska na prvenstvo. Ako možeš na treningu, onda možeš i na utakmici. Presretan sam’.

Dragan Stojković, izbornik Srbije, pokušao je nakon lošeg ulaska u prvenstvo stati na loptu:

‘Zaslužena pobjeda Brazila, pogotovo zbog igre u drugom poluvremenu kada su naši suparnici potpuno dominirali. Razlog zašto su toliko dominirali je naš potpuni fizički pad. Prvo poluvrijeme je bilo solidno s naše strane, parirali smo Brazilcima. No, šokirao me taj fizički pad kojeg smo imali. Isto tako, na nas su utjecale neke ozljede koje imamo u momčadi. Pokušat ćemo se oporaviti od ovoga, ovaj poraz ne mora ništa značiti. Nema panike i nema stresa.’