Četvrtak, 25 Aprila, 2024

Skandalozno ponašanje Piksija. Urlao i psovao majku švicarskim igračima (VIDEO)

Najčitanije objave

Na utakmici između Srbije i Švicarske dogodilo se sramotno ponašanje izbornika Dragana Stojkovića koje se brzo proširilo društvenim mrežama.

Naime, u trenutku kada je Srbija u 35. minuti preokrenula i povela s 2:1 protiv Švicarske golom Vlahovića, izbornik Stojković je snimljen kamerom kako psuje.

‘Jeb**m li vam majku šiptarsku u pi**u!’, vulgarno je vikao srpski izbornik, a na njegovu nesreću sramotan video brzo se proširio internetom.

Bez obzira na veliki ulog Stojković se mora kontrolirati, a ne dozvoliti da ga preuzmu emocije pa nije čudo što je s takvim ponašanjem izazvao zgražanje normalnog dijela nogometnog svijeta.

Inače, Švicarska je slavila 3:2 i plasirala se u osminu finala dok Srbija odlazi kući.

Švicarska je povela golom Xherdana Shaqirija (20), Srbija je preokrenula preko Aleksandra Mitrovića (26) i Dušana Vlahovića (35), no Švicarska je s po jednim golom na kraju prvog i na početku drugog poluvremena koje su zabili Breel Embolo (44) i Remo Freuler (48) stigla do pobjede.